hakkimizda

Hakkimizda

Firmamız 2007 yılından günümüze değerli körfez halkına yapı hizmetleri sunmaktadır.

Siz değerli halkımızın ihtiyaçlarına yönelik hizmetler ve çözümler sunmak, yaşam kalitesini artırmak ve devamlı kendimizi geliştirmeyi BİL-KA İNŞAAT olarak ilke edindik.


Firmamız inşaat sektöründe başlayan faaliyetlerine tamir, tadilat konusunda her türlü elektrik tesisatı, sıhhi tesisat, dış cephe mantolama, iç dekorasyon gibi birçok örnek verebileceğimiz kısacası temelden çatıya tüm onarım gerektiren her türlü işlerinizde de siz değerli müşterilerimize hizmet verebilmekteyiz.Ayrıca şubemiz olan BİL-KA İNŞAAT&EMLAK ofisimizde de siz değerli müşterilerimizin arsa,zeytinlik,daire gibi her türlü taşınmazın alım ve satımı konusunda gayrimenkul danışmanlığı hizmeti vermekteyiz.


Kısa sürede firmamızda gerçekleşen bu büyüme zamanla istikrara dönüşmüş olup büyük bir kitleye de aynı zamanda istihdam sağlamıştır.


BİL-KA İNŞAAT olarak müşterilerimize güler yüzlü hizmet vermeyi, müşteri istek odaklı çalışmayı kendimize misyon edinmiş bulunmaktayız.


Firmamız yapılarında kullandığı malzemelerin 1. Kalite ve TSE standartlarında olmasına her daim özen göstermiştir. Kısa zamanda çözüm odaklı çalışmamız bizi hedeflerimize doğru emin adımlarla ilerlememizi sağlamaktadır.


BİL-KA İNŞAAT - EMLAK


Acil Soru ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin