Gömeç Kentsel dönüşüm

Gömeç Kentsel Dönüşüm

Kentsel dönüşüm ve sayesinde kazanacağınız avantajları anlatacak olursak… Hali hazırda oturduğunuz ve ömrünü tamamlamış ya da tamamlamaya yakın olan binalarınızı yıkıp yerlerine sizler ve çocuklarınız için tamamen güvenli, sağlıklı ve yaşam ömrü çok daha uzun olan yaşamsal alanlar yapılmasıdır. Bu sayede plansız olan şehirleşmenin önüne de geçilmiş olunacaktır. Aslında bu durumu zorunluluk olarak gören insanlar büyük bir yanılgının içine girmiş oluyorlar çünkü bu tar dönüşümler sayesinde depreme dayanıksız olan evleriniz daha güvenli hale gelmektedir. Yetersiz kalan altyapılar yenilenip çok daha teknolojik ve ileriye dönük yapılmaktadır.  2012 yılında 6306 sayılı kentsel dönüşüm kanunu çıkmıştır. Kentsel dönüşümleri Belediyeler, TOKİ veya Bakanlık haricinde özel firmalarda yapmaktadır. Binanızı kentsel dönüşüme vereceğiniz kuruluş buradaki en önemli etkendir. Bu konudaki hassasiyetimiz oldukça nettir. Gömeç kentsel dönüşüm için Gömeçda yaşayan insanlara Bil-Ka İnşaat, firmamızı ziyaret ettiğiniz zaman yaptığımız işleri kendi gözlerinizle görme imkanına sahip olacaksınız. Ayrıca yaşam alanınız tamamen yenilene kadar ev kiranız da kentsel dönüşüm kapsamında karşılanacaktır.


Gömeç için yeni bir yaşam alanı, sunuyoruz.Hep birlikte daha güçlü, daha güzel, daha yaşanılabilir yapabilmek adına sizinleyiz…


– Bil-Ka İnşaat Yapı


Sizlere daha önce de belirttiğimiz gibi kentsel dönüşüm zorunluluk değil bir ihtiyaçtır. Küçük bir örnekle bu durumu sizlere anlatacak olursak… Yakın geçmişte yaşadığımız Van depremi, eğer orada bulunan eskimiş yapılar zamanında değişime uğratılmış olsaydı orada yaşayan insanlarımız şimdi hayatta aileleriyle mutlu bir hayat süreceklerdi. Dönüşüme rağmen hiç mi bina yıkılma olmayacak mı diyebilirsiniz. Hiçbir şey kusursuz değildir ama tedbirli olmakta fayda vardır. Şimdi de tedbirli olmanın zamanıdır ve hadi Gömeç halkı Gömeç kentsel dönüşüm ile tedbirli olalım ve bu tedbiri bizler sayesinde en kısa, güvenli ve sağlıklı bir şekilde kavuşun.

Acil Soru ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin