Burhaniye Kensel dönüşüm

BURHANİYENİN KENTSEL DÖNÜŞÜMÜ

Günümüzün en önemli sorunlarından biri olan çarpık kentleşme ve plansız yerleşim düzeni beraberinde birçok sorunu beraberinde getirmektedir. İnsanların yaşam standardının yükselmesi için gelişen çağa her konuda olduğu gibi bu konuda da ayak uydurmak gerekmektedir. Bu sorun karşısında gerekli çözüm ise kentsel dönüşüm Burhaniye projeleridir.

Huzurun olmazsa olmazı olan sosyal alanlar ve modern yapılar günümüzde bu projelerle hayat bulmaktadır. Sorunlu alanların daha yaşanabilir bir hale getirilmesi için iyileştirme projeleri şarttır. Gelişen teknoloji eşliğinde yeni inşa teknikleri ortaya çıkmıştır. Depreme dayanıklı yapıların önemi gün geçtikçe ortaya konuyor. Bölgede yaşı 50 ye varan binalar ciddi risk teşkil etmektedir. Özellikle Gölcük depremi gibi bir faciayı tekrar yaşamamak eminiz ki; hepinizin en temenni arzusu. Hele ki deprem risk faktörü olarak çok tehlikeli alanda bulunan ülkemiz için… Devlet tarafından üstüne düşülen bu gerçek yavaş yavaş çözüme kavuşturuluyor. Halka sağlanan kolaylıklar ve ekonomik destek bunun en büyük kanıtıdır. Bunun yanı sıra Gömeç ve Ören sahili gibi alanlar Burhaniye şehrinin en güzel yerlerinden olmasına rağmen çarpık kentleşme burada da baş göstermiştir.

Tüm Burhaniye halkı için harikulade değişim yaratacak olan kentsel dönüşüm Burhaniye projelerine sizlerde katılın. Güzel Burhaniye için sizlerle el ele…

Durakoğulları İnşaat, sizler için her zaman hazır ve nazır olacaktır.


– Bil-Kaı İnşaat Yapı


Burhaniye’de kültür denince akla ilk gelen yer olan Ören beldesi için şimdi kentsel dönüşüm zamanıdır. Her türlü kültür sanat etkinliğinin yapılmasına olanak sağlayan bu güzide alanları tekrar eski ihtişamına kavuşturmak için kentsel dönüşüm Burhaniye projeleri kaçırılmaz bir fırsattır. Çocuklarınız Bostanlıda hafif esinti eşliğinde bir yaz yürüyüşünün tadını almalıdır. Ya da sahile inip dalgaların sesini hissedebilmelidir. Bunun yanı sıra bu sürecin düzgün işlemesi için profesyonel bir ekip tarafından yürütülmelidir. Çünkü bu tür yaşam standardını yükseltmeyi hedefleyen projeler insanlar için tek bir fırsattan ibarettir. Bu yüzden projeyi yapacak firma, halka güven sağlamalıdır. Firmamız başta kamu yararını gözeterek halka hizmet prensibini ilke edinmiştir. Uzman ve dinamik bir kadroyu bünyesinde barındıran firmamız sizlere hizmet için çabalıyor. Ekibimiz tasarım ve iş etiği yönünden alanında en iyi kişilerden oluşuyor. İşinde uzman kişilerle ileri teknolojiyi birleştirip hizmetinize sunuyor.

Acil Soru ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin